Skydiniai namai

4 cilindrinis rastas  karkasinis 

 

Jaukūs ir ekonomiški namai – greičiau ir pigiau!

 

Konkurenciga kaina - nes įmonė savo veikloje taiko vertikalią integraciją! T.y. apima projektavimo, gaminimo, bei montavimo etapus. Vertikalioji integracija yra ekonomiškai efektyvi ir taupanti resursus!

Svajojate apie jaukius, šiltus, ekonomiškus ir nebrangius namus? Mes galime šias svajones paversti realybe.

EkoMedis komanda projektuoja, gamina, montuoja ir stato skydinius karkasinius namus. Skydinis namas – tai puikus sprendimas norintiems ekologiško, šilto ir greitai pastatomo namo. Nesvarbu, žiema ar vasara, skydinį namą galime pastatyti greičiau nei per mėnesį. O jo kaina tokia patraukli, kad nuosavą būstą galėsite įsigyti net ir gaudami vidutines pajamas.

 

Mūsų tikslas – išpildyti Jūsų svajones apie nuosavą būstą.

EkoMedis veikla - skydiniai karkasiniai namai. Jų projektavimas, gamyba, montavimas ir statyba. 

Mūsų veiklos istorija prasidėjo daugiau nei prieš 15 metų. Tuo metu Lietuvoje buvo populiarūs mūriniai namai. Rąstiniai namai mus tiesiog sužavėjo! Supratome, kad lietuviai privalo išmėginti skandinavišką gyvenimo būdą. Taip pradėjome statyti rąstinius namus. Paklausa augo, mūsų patirtis – taip pat. Galiausiai pamatėme, kad ateitis priklauso vakaruose populiariems greitai pastatomiems skydiniams namams. Todėl prieš septynerius metus prie medinių namų projektavimo, gamybos ir statybos, pradėjome ir karkasinių skydinių  gamybą.

EkoSMedis komanda nėra didelė – šiuo metu turime 13 darbuotojų. Komandoje dirba tik kvalifikuoti specialistai, turintys ilgametę darbo patirtį medinių namų gamyboje ir montavime. Neužsiimame masine statyba, todėl galime skirti maksimalų dėmesį kiekvienam klientui ir jo užsakymo įgyvendinimui.

Mūsų klientai – tiek fiziniai asmenys, tiek įmonės, tiek organizacijos. Užsiimame skydinių namų gamyba, stogo santvarų gamyba, bei klijuoto tašo medinių namų gamyba. O  naudojant modernias CNC stakles Hundegger Speed Cut3 panaudojimo galimybės – neribotos. Mūsų gaminama produkcija labai įvairi: skydiniai karkasiniai namai, pirtys, sodo nameliai, garažai, pavėsinės, sandėliukai, stoginės, bei įvairios kitos medinės konstrukcijos. 

 

DĖMESIO !!! Teikiame Pre-cut paslaugą! Karkasinių namų, stogų, santvarų ir kitų medienos konstrukcijų gamintojams, bei statytojams.

Daugiau apie PreCut čia...

 

Cut paslauga karkaso montavimas karkaso surinkimas

 

Hundegger Speed Cut 3 staklėmis galime pjaustyti, gręžti, frezuoti, žymėti ir ženklinti. Pagrindinė staklių funkcija – daryti tikslius pjūvius, tačiau jomis taip pat galima gaminti  medienos detales. Staklėmis galima pjauti įvairaus skersmens medieną. Jose įmontuoti du nepriklausomi konvejeriai, todėl medieną galime supjaustyti ypač greitai ir tiksliai.

Mūsų projektuotojai pateiks jums išsamią informaciją apie tai, kaip sumontuoti namą, kad statybų procesas būtų kuo paprastesnis. Naudojant “pre-cut” paslaugą, visos reikalingos medinės detalės yra supjautos ir sužymėtos. Taip pat Jums pageidaujant, galime atspausti Jūsų įmonės logotipą! Naudojant iš anksto supjaustytą medieną ir rekomenduojamą statybos principą,  jūs sutaupysite daug ir brangiai kainuojančio laiko statybos metu. 

 

Mes pasiruošę įgyvendinti visas Jūsų idėjas.

 Esame įsikūrę ir veiklą vykdome Gargžduose, tačiau namus montuojame ne tik visoje Lietuvoje, bet ir užsienyje. Turime partnerių Norvegijoje bei Prancūzijoje.

 


 

 
Skydinių namų gamyba ir surinkimas EKOMEDIS 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
+370 611 89918

 

Karkasinių-skydinių namų projektai

Karkasinis namas 85-40

  Grįžti prie projektų   Namas EKO 85-40 Ekonomiškas, jaukus  vieno aukšto su mansarda skydinis gyvenamas namas. Idealiai tinkantis 3-5 asmenų šeimai. Statant soduose statybos...

Skydinis Karkasinis namas EKO 85

  Grįžti prie projektų   Namas EKO 85 Ekonomiškas, jaukus, nedidelis vieno aukšto skydinis namas. Idealiai tinkantis 3 - 4 asmenų šeimai. Pritaikytas gyvenimui ištisus metus...

Modernus skydinis namas EKO 130m2

Grįžti prie projektų   Projektas EKO 130-plokščiu stogu       {gallery}modernus skydinis 130m2 namas{/gallery}  

Modernus skydinis namas EKO 130m2 su k…

Grįžti prie projektų   Projektas EKO 130-plokščiu stogu     {gallery}modernus skydinis namas 130m2 su klinkeriu{/gallery}  

Skydinių namų kainos

Grįžti prie projektų   NAMO PROJEKTAS EKO 80 ekonomiškas   Tai nedidelis , jaukus, nebrangus, protingai išdėstytas 80m2 karkasinis - skydinis  namas, skirtas gyventi...

Modernus skydinis karkasinis namas Giedr…

Grįžti prie projektų   NAMO PROJEKTAS EKO 80 Giedrius   Tai nedidelis , jaukus, nebrangus, protingai išdėstytas 80m2 karkasinis  namas, skirtas gyventi 3-4 asmenų...

created by igrkiv.ru
Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų naudotojų patirtį. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su visais slapukais pagal mūsų slapukų politiką.
Ok